O projektu italpower.cz

Dobrý den, jsme italpower.cz a rádi bychom se představili

Italpower je novinkou mezi weby s italskou tématikou. Není to jen obyčejný web zaměřený na klubové seskupení široké skupiny majitelů italských vozů, je to web, který si jde za svým hlavním cílem – ukázat italskou sílu!

Tento web byl sice spuštěn 1.4.2012, ale jeho historie sahá až do února roku  2011, kdy se tento nápad poprvé zrodil v našich hlavách. Přibližně v březnu téhož roku se zrodil první hmatatelný artefakt - grafický návrh a logo. Rád bych napsal, že od teď to již šlo rychle a jako po másle, ale opak byl pravdou. Teprve nyní se projekt vlastně poprvé zastavil. Stáli jsme před otázkou, co to má vlastně umět? Kdo to udělá a zaplatí? Proběhlo mnoho schůzek a telefonátů a začalo se programovat. Přibližně v polovině roku jsme již měli jakýsi základ, který jsme chtěli pustit ven, ale neměli jsme to základní - obsah a kvalitní diskusní fórum. A tak se začalo znovu tvořit, což zabralo dalšího půl roku. Na schůzce 2.2.2012 jsme se jasně rozhodly, že web se musí bezpodmínečně do konce března spustit. A to kompletní, hotový, bez chyb a naplněný kvalitním obsahem. A co myslíte? Povedlo se nám to?

Autory těchto stránek jsou 2 kluci, kteří se dostali velikou náhodou k italským vozům a totálně jim propadli. Jejich hlavním pracovním oborem nejsou paradoxně auta (nejsou to vůbec vyučení automechanici), ale právě díky tomu mohou přinést spíše než teoretické ukázky, ukázky praktické. Máme za s sebou 6let zkušeností s vlastnictvím různých modelů starších vozů (Fiat Uno, Fiat Bravo). Na základě těchto zkušeností budeme čerpat, dělit se s vámi o informace a odpovídat na Vaše nejčastější technické otázky. Dále Vám předvedeme naše italské vozy, které Vám mohou sloužit jako inspirace, jako technický návod pro jednotlivé úpravy, či pouze pro Vás jako diváka k pokochání. 

Jelikož si nehrajeme na znalce s odpovědí na každou otázku, hledáme k sobě další členy pro tento klub, kteří by měli zájem se o své zkušenosti a hlavně automobilové projekty podělit.

Cíle italpower.cz

Jak již bylo zmíněno, web je zaměřený na nejčastěji se opakující technické otázky o italských vozech (údržba, výměna dílů, řešení problémů), společně s ukázkou umění jednotlivých členů klubu ve vlastních automobilových projektech.

  • Byly bychom rádi, kdyby se portál italpower.cz stal pomyslným internetovým středobodem příznivců italských automobilů. 
  • Budeme se snažit přinášet vám zajímavé automobilové projekty, a to jak od vás příznivců, tak i recenze ze zahraničí
  • Budeme se snažit přinášet vám technická témata a články, které vám pomohou s řešením problémů
  • Rádi bychom pořádali (ne)pravidelná setkání příznivců
  • Vzhledem k tomu, že jsme technicky zdatní a neradi se vážeme, vyvinuli jsme vlastní měřící zařízení (časomíru). Budeme tedy pořádat sprinty a rychlostní soutěže, abyste si mezi sebou mohli porovnat síly
  • Součástí tohoto webu je také diskusní fórum, které se, doufáme, brzy zaplní kvalitním obsahem a informace v něm uložené vám budou k dispozici 24/7/365. Budeme rádi, když se i vy zapojíte do smysluplné diskuse a pomůžete nám vybudovat  portál s kvalitním obsahem

Zapamatujte si

Co znamená italpower.cz? Můžete si sami vybrat, co třeba "italská síla", nebo "energie"? Je to na vás. A pozor, dobře si to zapamatujte, protože se tato informace může objevit jako otázka v některé ze soutěží, které mohou proběhnout při setkání.

ital - ital je zkratka pro "italská"
power - slovo původem z angličtiny, které znamená má více významů

podstatné jméno: síla, moc, energie, schopnost, mocnost

sloveso: opatřit motorem, vybavit motorem, elektrifikovat

přídavné jméno: motorový, velmocenský

Zakladatelé / provozovatel

Zhalud (Martin) – technické články, administrace projektů, schvalování projektů
email: Zhalud@italpower.cz

ShragiCZ (Mira) – provozovatel, hlavní administrátor webu, schvalování projektů
email: ShragiCZ@italpower.cz

 

 

 

Copyright (C) 2011 italpower.cz, Všechna práva vyhrazena.

webdesign web-systemy.net | webhosting 1hosting.cz | Publikační systém QuickWEB CMS | Mapa webu (sitemap) | Bazar Fiat | Tepelná čerpadla | Vložit inzerát ZDARMA