• Akce
  • Bazar
  • Technika
  • Klub
  • O všem
  • Diskuse k článkům
  • Diskuse k článkům → Kde sehnat a jak stáhnout příručku k automobilu Fi

Přidat příspěvek | Zpět na seznam témat

Kde sehnat a jak stáhnout příručku k automobilu Fi

Vložil: „System“ (registrovaný)Datum: 17. 6. 2012, 11:02:38Koupili jste si auto a nedostali jste k němu uživatelskou příručku, kterou nutně potřebujete nebo se Vám nechce jít pro ni do garáže a chcete si ji spustit v počítači. V tomto článku Vám představím internetové stránky, kde si jí můžete pohodlně stáhnout do svého počítače + vysvětlím jak postupovat.

RE: Kde sehnat a jak stáhnout příručku k automobil

Vložil: Karel Dostál (Neregistrovaný)Datum: 9. 10. 2019, 08:50:44potřebuji k fiatu grande punto 2006 uživatelskou příručku

Vložil: lolek (registrovaný)Datum: 21. 6. 2012, 17:52:00jn, holt některý jim tam chyběj ... ale když tam je barča, tak mohli taky někde splasit coupe návod :)
    Grande Punto 1.3 MultiJet
    ex Bravo 1.6 16V
    Moje spotřeba

Vložil: mirek (Neregistrovaný)Datum: 21. 6. 2012, 16:08:28Tak jsem tam vlez a s manualem na kupáče jsem pohořel...

Vložil: lolek (registrovaný)Datum: 18. 6. 2012, 00:53:34dík za vložení, snad to někomu pomůže :)
    Grande Punto 1.3 MultiJet
    ex Bravo 1.6 16V
    Moje spotřeba
    Nový příspěvek
    Jméno: *
    email: *
    Předmět: *

Text: *  

Kontrolní kód: Kontrolní kód
    Opište kontrolní kód: *

Upozorňujeme všechny účastníky diskuzí, že příspěvky obsahující vulgární výrazy, reklamu na konkurenci, či inzerci na prodej vlastních komponent budou smazány. Prosíme, pište příspěvky k tématu, aby byla diskuze přínosná ostatním. Spamování v diskuzi bude bodově penalizováno a příspěvky budou smazány.

Stránky:12

Copyright (C) 2011 italpower.cz, Všechna práva vyhrazena.

webdesign web-systemy.net | webhosting 1hosting.cz | Publikační systém QuickWEB CMS | Mapa webu (sitemap) | Bazar Fiat | Tepelná čerpadla | Vložit inzerát ZDARMA