Novinky

Výsledky jednotlivých sprintů 2014 v rámci Mistrovství ČR ve sprintech
 
Výsledky ze Sprint Day VI. PopiceZde jsou uvedeny výsledky ze sobotního sprint day, který v Popicích uspořádal Tuning Club Břeclav
 
Italpower.cz se stal novým partnerem Fiat People Česká RepublikaS hrdostí vám všem chci oznámit, že "klub příznivců italských vozů" italpower.cz se stal ve středu 23.5.2012 oficiálním členem Fiat People. Fiat People je oficiální portál pro majitele vozů značky Fiat a je provozován přímo společností FIAT ČR spol. s r.o.
 
Informace pro majitele projektůPokud máte svůj italský projekt, a váháte, jestli jej sem přidat nebo ne tak přemýšlejte rychle. Prvních 10 zaregistrovaných a chválených projektů získá možnost nahrát si do galerie až 50 fotek ZDARMA.
 
Spouštíme nový portál pro fanoušky italských vozů1.4.2012 je sice dnem aprílovým, ale my jsme se v tento den rozhodli strávit prací. Dokončili jsme pro vás tento portál, který má sloužit jako středobod veškerého dění, kolem italských automobilů, jejich úprav, projektů a také srazů. Doufáme, že se vám zde bude líbit.
 
Seznamte se prosím s pravidly platnými odedneškaS novým webem vstupují v platnost i nová pravidla. Prosím, věnujte jim pozornost a seznamte se s nimi.
 
Inzertní portál italských automobilů a příslušenstvíPrávě v těchto dnech spouštíme nový inzertní portál zaměřený jen a pouze na inzerci italských vozů, příslušenství a náhradních dílů. Registrované uživatele čekají různé výhody v podobě slevových kódů na prémiové služby. Pro soukromé inzerenty je vše zdarma. Komerční inzerce je placená.
 
S italpower.cz víte, jak bude - předpověď počasí na italpower.czPro návštěvníky našeho webu máme další novinku - máme por vás předpověď počasí pro celou Českou republiku. Nyní již nemusíte studovat další portály, abyste zjistili jak bude a jestli má smysl vyrazit dnes na výlet. Vše máte na jednom místě.
 
Zprovoznili jsme chatPro návštěvníky našeho webu máme dobrou zprávu - zprovoznili jsme chat se třemi základními chatovacími místnostmi. Chat spustíte tak, že ve vodorovném (horizontálním) menu kliknete na odkaz "Chat".
 
 

Copyright (C) 2011 italpower.cz, Všechna práva vyhrazena.

webdesign web-systemy.net | webhosting 1hosting.cz | Publikační systém QuickWEB CMS | Mapa webu (sitemap) | Bazar Fiat | Tepelná čerpadla | Vložit inzerát ZDARMA