Novinky

Výsledky jednotlivých sprintů 2014 v rámci Mistrovství ČR ve sprintech
 
Zde jsou uvedeny výsledky ze sobotního sprint day, který v Popicích uspořádal Tuning Club Břeclav
 
S hrdostí vám všem chci oznámit, že "klub příznivců italských vozů" italpower.cz se stal ve středu 23.5.2012 oficiálním členem Fiat People. Fiat People je oficiální portál pro majitele vozů značky Fiat a je provozován přímo společností FIAT ČR spol. s r.o.
 
Pokud máte svůj italský projekt, a váháte, jestli jej sem přidat nebo ne tak přemýšlejte rychle. Prvních 10 zaregistrovaných a chválených projektů získá možnost nahrát si do galerie až 50 fotek ZDARMA.
 
1.4.2012 je sice dnem aprílovým, ale my jsme se v tento den rozhodli strávit prací. Dokončili jsme pro vás tento portál, který má sloužit jako středobod veškerého dění, kolem italských automobilů, jejich úprav, projektů a také srazů. Doufáme, že se vám zde bude líbit.
 
S novým webem vstupují v platnost i nová pravidla. Prosím, věnujte jim pozornost a seznamte se s nimi.
 
Právě v těchto dnech spouštíme nový inzertní portál zaměřený jen a pouze na inzerci italských vozů, příslušenství a náhradních dílů. Registrované uživatele čekají různé výhody v podobě slevových kódů na prémiové služby. Pro soukromé inzerenty je vše zdarma. Komerční inzerce je placená.
 
Pro návštěvníky našeho webu máme další novinku - máme por vás předpověď počasí pro celou Českou republiku. Nyní již nemusíte studovat další portály, abyste zjistili jak bude a jestli má smysl vyrazit dnes na výlet. Vše máte na jednom místě.
 
Pro návštěvníky našeho webu máme dobrou zprávu - zprovoznili jsme chat se třemi základními chatovacími místnostmi. Chat spustíte tak, že ve vodorovném (horizontálním) menu kliknete na odkaz "Chat".
 
 

Copyright (C) 2011 italpower.cz, Všechna práva vyhrazena.

webdesign web-systemy.net | webhosting 1hosting.cz | Publikační systém QuickWEB CMS | Mapa webu (sitemap) | Bazar Fiat | Tepelná čerpadla | Vložit inzerát ZDARMA