Naše měřící zařízení - "SPRINTY"

Jedná se o zařízení vyrobené vlastními technologickými postupy, ale na úrovni nejkvalitnějších provozovaných časomír v rámci „sprintů“ na oficiálních srazech v ČR!

  
 
Časomíra Časomíra

 

O časomíře

Jedná se o měřící zařízení fungující na infra kamerových modulech, které doplňuje ovládací jednotka propojená s anténou pro bezdrátový přenos. Veškerá komunikace probíhá přes COM port počítače, kde se následně zaznamenávají jednotlivé jízdy každého jezdce. Přesnost časomíry je na tři desetinná místa, tzn. že i minimální rozdíly dokáže časomíra bez problémů vyhodnotit!

V případě, že nelze aplikovat bezdrátový přenos (kopcovitý terén), má časomíra možnost využítí kabelového vedení, které je součástí celého kompletu.

Slalom

Časomíra má dva módy provozu. Jeden jak již bylo zmíněno je pro účely „sprintu“ (z bodu A do bodu B) a druhý je pro účely slalomu. Slalom je totiž na klubových srazech také žádaný a proto jsme zařízení upravili i pro tento účel. Časomíra se „přestaví“ a přepne do módu „slalom“, kde se znovu zavede seznam jezdců a měření pokračuje.

Parametry zařízení

  1. Měření sprintů na 200m nebo 400m (při přímé viditelnosti dokážeme i delší dráhu)
  2. Nezávislé měření současně ve dvou startovních dráhách
  3. Export výsledků do textového editoru
  4. Slalom mezi kužely
 
 
 
 
 

Možnosti měření na srazech ostatních klubů:

Časomíru nezapůjčujeme! Pokud máte zájem o měření na Vašem sraze, je zde možnost z naší strany dostavit se na sraz a Vaše časy změřit za stanovený poplatek.

Ceny a doplňkové informace na mailu: sprinty@italpower.cz

 
 
Protože se nám množí požadavky na pronájem časomíry a žádosti o doplňkové informace, tak odpovím pár nejčastějších dotazů:
 
  • Displeje na zobrazování reálného času a měření koncové rychlosti - aktuálně nemáme, budoucí vývoj
  • Časomíra umí vždy v reálném čase jeden typ závodu - musí se aktuálně vždy složit pro daný účel - sprint, slalom.
  • Časomíra je určená primárně pro sprinty a slalom, meření na okruhu při několikahodinových závodech není možné  
 

 

 

 

Copyright (C) 2011 italpower.cz, Všechna práva vyhrazena.

webdesign web-systemy.net | webhosting 1hosting.cz | Publikační systém QuickWEB CMS | Mapa webu (sitemap) | Bazar Fiat | Tepelná čerpadla | Vložit inzerát ZDARMA